לחץ כאן

להתנסות

בחינם

לחץ כאן

להתנסות

בחינם

לימוד

ניהול

נכסי נדל"ן

קורסים לניהול נכנסי נדל"ן

לימודי ניהול נדל"ן מיועדים להכשיר אנשי מקצוע לניהול נכסי מקרקעין בצורה בשיטה המקובלים בתחום.

הביקוש למנהלי נדל"ן מקצועיים מקורו בבעלי נכסים ששוהים בחו"ל, בחברות רב לאומיות, בחברות ניהול נכסים ובמשקיעי נדל"ן.

במכללה לנדל"ן הוחל בהדרכה בתחום ניהול הנדל"ן כבר ב 1998, חומר הלימוד והמתודולוגיה בקורסים ללימוד תחום ניהול הנדל"ן במקורו מאמריקה והותאם לסביבה העסקית ולחוק בישראל.

הלימודים בתחום ניהול נכסים מיועדים להכשיר את ללמוד ולהפעיל את הכלים, השיטות, הצורה, המודל העסקי, והסטנדרטים הכי טובים כדי להצליח במשימתם.

תכנית הזהב

קוד החבילה: 151515115

ניהול נכסים מסחריים

מה כוללת החבילה

תכנית לימוד ותרגול אישית בסימולטור הנדל"ן 

ניתוח שוטף של חולשות וחזקות עם אפשרות לבצע מבחן בנקודות חולשה (לאחר 2 מבחנים)

תרגול לפי חוק ספציפי 

תרגול חוזר למבחנים

*כאן יהיה הערות לכל חבילה

390

!רכוש עכשיו

תכנית הכסף

קוד החבילה: 151515115

ניהול נכסי מגורים

מה כוללת החבילה

הרצאות כוללות הסבר לחוק בשפה ברורה, דוגמאות לשאלות  ולתשובות, הסבר על מושגים מקצועיים מיקוד בנושאים חשובים, חומר הלימוד על פי הנחיית משרד המשפטים החל מאפריל 2017.

אין הגבלה על מספר הצפיות בהרצאות

סרטוני הדרכה לקראת המבחן

*כאן יהיה הערות לכל חבילה

390

!רכוש עכשיו
paypal_2.png

תרגול בסימולטור הנדל"ן והרצאות משודרות אונליין

​סימולטור הנדל"ן המקורי (מאז 2009)  מותאם לדרישות משרד המשפטים לשנת  2017-2018 השאלות והתשובות בסימולטור ממבחני מתווכים ובהתאם לדרישות החוק,  השאלות מתייחסות לחומר הלימוד המצוי בשתי החוברות וכוללות את דיני המתווכים בהם 14 חוקים, 30 פסקי הדין  ו 38 מושגי היסוד

לימוד בסימולטור זו השיטה שלומדים בה הכי טוב, רוצה לדעת למה?

אנחנו מתחייבים - רכשת חבילת לימוד באינטרנט במכללה לנדל"ן ולא ניגשת \ או לא הצלחת? תקבל\י חבילת לימוד נוספת באינטרנט למועד הקרוב ללא תשלום נוסף, בהתאם לתנאי המכללה לנדל"ן, ככה אנחנו מחויבים להצלחה של התלמידים שלנו.

הסימולטור מדויק להפליא, כולל את התשובות הנכונות, בונה עבורך בחינה, במקרה של שגיאה מצביע על האסמכתא לתשובה הנכונה בספר החוקים, הסימולטור מנתח את התוצאות שלכם ומציע לכם מסלול התקדמות שמתאים לך, אלפי מתווכים שלמדו בסימולטור ידעו לספר לכם שלימודי הנדל"ן בסימולטור הם הסיבה לכך שעברו את המבחן.

כל הזכויות שמורות © במערכת הלימוד באינטרנט למבחני התיווך הושקעו שעות עבודה רבות, נאספו מבחנים שנים רבות ובא לידי ביטוי ניסיון של שנים רבות עם בחינות רשם המתווכים, אין להעתיק או להשתמש בשמות מוצרים או בשמות שירותים שהינם קניין המכללה לנדל"ן, כל השמות, המידע, השיטות והכלים מוגנים בזכויות יוצרים