לחץ כאן

להתנסות

בחינם

לחץ כאן

להתנסות

בחינם

הקמת

עסק

לשיפוצניק

קורסים להקמת והפעלת עסק קטן בענף הנדל"ן

אם אתה איש מקצוע בתחום מקצועות הבנייה, ואתה חושב שהגיע  העת להתחיל לבנות את העסק שיעשה אותך עצמאי מבחינה כלכלית, כדאי שתתחיל לבנות את העסק שלב אחר שלב ונכון.

אנחנו לא נלמד אותך את המקצוע, אלא רק איך וכיצד להפעיל עסק בהצלחה, איך לעבוד עם הבנקאי, איך לנתח דוחות עסקיים, בקיצור איך לשלוט בעסק שלך.

הקורס האינטרנטי והכלים שתיחשף אליהם בקורס יכינו אותך להשקת העסק החדש שלך עם כמה שפחות שגיאות.

קורס השקת עסק כולל את כל מה שאתה זקוק לו כדי לצאת לדרך , להיות מדויק, להיות אפקטיבי, קורס שנבנה במיוחד עבור העסקים הקטנים בענף הבינוי בישראל.

שיווק העסק

קוד החבילה: 151515115

קורס הקמת עסק

מה כוללת החבילה

תכנית לימוד ותרגול אישית בסימולטור הנדל"ן 

ניתוח שוטף של חולשות וחזקות עם אפשרות לבצע מבחן בנקודות חולשה (לאחר 2 מבחנים)

תרגול לפי חוק ספציפי 

תרגול חוזר למבחנים

*כאן יהיה הערות לכל חבילה

390

!רכוש עכשיו

הקמת עסק

קוד החבילה: 151515115

קורס הכנה למבחן הרישוי

מה כוללת החבילה

הרצאות כוללות הסבר לחוק בשפה ברורה, דוגמאות לשאלות  ולתשובות, הסבר על מושגים מקצועיים מיקוד בנושאים חשובים, חומר הלימוד על פי הנחיית משרד המשפטים החל מאפריל 2017.

אין הגבלה על מספר הצפיות בהרצאות

סרטוני הדרכה לקראת המבחן

*כאן יהיה הערות לכל חבילה

390

!רכוש עכשיו
paypal_2.png

תרגול בסימולטור הנדל"ן והרצאות משודרות אונליין

​סימולטור הנדל"ן המקורי (מאז 2009)  מותאם לדרישות משרד המשפטים לשנת  2017-2018 השאלות והתשובות בסימולטור ממבחני מתווכים ובהתאם לדרישות החוק,  השאלות מתייחסות לחומר הלימוד המצוי בשתי החוברות וכוללות את דיני המתווכים בהם 14 חוקים, 30 פסקי הדין  ו 38 מושגי היסוד

לימוד בסימולטור זו השיטה שלומדים בה הכי טוב, רוצה לדעת למה?

אנחנו מתחייבים - רכשת חבילת לימוד באינטרנט במכללה לנדל"ן ולא ניגשת \ או לא הצלחת? תקבל\י חבילת לימוד נוספת באינטרנט למועד הקרוב ללא תשלום נוסף, בהתאם לתנאי המכללה לנדל"ן, ככה אנחנו מחויבים להצלחה של התלמידים שלנו.

הסימולטור מדויק להפליא, כולל את התשובות הנכונות, בונה עבורך בחינה, במקרה של שגיאה מצביע על האסמכתא לתשובה הנכונה בספר החוקים, הסימולטור מנתח את התוצאות שלכם ומציע לכם מסלול התקדמות שמתאים לך, אלפי מתווכים שלמדו בסימולטור ידעו לספר לכם שלימודי הנדל"ן בסימולטור הם הסיבה לכך שעברו את המבחן.

כל הזכויות שמורות © במערכת הלימוד באינטרנט למבחני התיווך הושקעו שעות עבודה רבות, נאספו מבחנים שנים רבות ובא לידי ביטוי ניסיון של שנים רבות עם בחינות רשם המתווכים, אין להעתיק או להשתמש בשמות מוצרים או בשמות שירותים שהינם קניין המכללה לנדל"ן, כל השמות, המידע, השיטות והכלים מוגנים בזכויות יוצרים